TOCA – EXKLUZÍVNE – 2generačný rodinný dom v Kotešovej

TOCA – EXKLUZÍVNE – 2generačný rodinný dom v Kotešovej
Kotešová, okres Bytča, Žilinský kraj, Střední Slovensko, 013 61, Slovensko
Na predaj 299.000€ - 8 izbový rodinný dom, Rodinný dom
969 m² plocha pozemku 8 Miestnosti

TOCA – EXKLUZÍVNE – ponúkame na predaj veľký dvojgeneračný rodinný dom v Kotešovej. Dom prešiel značnou rekonštrukciou pri ktorej bolo kompletne zrekonštruované prízemie v časti jedáleň, kuchyňa a obývačka – zhotovené nové omietky. V celom dome je kompletne nová elektroinštalácia (medená), odpady, nové radiátory kúrenia, nové plastové terasové dvere a plastové okná na celom dome, komplet kúpeľňa a WC na dolnom aj hornom podlaží. Pri tejto rozsiahlej rekonštrukcii bola vymenená strešná krytina a zrealizované zateplenie hornej stropnej konštrukcie. V priestore podkrovia je možné vybudovať ďalšie izby. Dom je murovaný – tehlový a všetky tri deky sú železobetónové, zastavaná plocha domu je 112m2 a leží na pozemku s celkovou výmerou 969m2. Dom má schodisko umiestnené mimo obytnej časti a tak je zabezpečený absolútne oddelený vstup na druhé podlažie a aj do podkrovia. Schodisko je štýlové – otvorené. Prvé nadzemné podlažie pozostáva zo vstupnej chodby, kúpeľne s WC, jedálne spojenej s kuchyňou a aj obývačkou. Súčasťou kuchyne je aj príručná špajza. Na rozhraní jedálne a obývačky je krb, ktorý prieduchmi vykuruje tento otvorený priestor a rovnako aj obývačku a spálňu na druhom nadzemnom podlaží. Ďalej je tu detská izba a spálňa. Druhé nadzemné podlažie je identické s prvým podlažím. Podkrovie je teraz jeden otvorený priestor z ktorého vedú terasové dvere na balkón, ktorý je prekrytý strechou. Strešná krytina je pozinkovaný plech. Dom je kompletne podpivničený – čiastočne nadzemný suterén. V suteréne je veľká kotolňa kde je kotol na tuhé palivo, bojler vyhrievaný týmto kotlom, plynový kotol a elektrický bojler. Dom má teda tri systémy vykurovania. V suteréne je aj garáž vhodná pre menšie osobné auto. Ďalej práčovňa, technická miestnosť … Pozemok je slnečný a rovinatý. Umiestnený je pri obecnej asfaltovej ceste. Na pozemku je altánok s grilom, priestranná garáž aj pre väčšie auto – za garážovým státim je technická miestnosť. Časť pozemku je úžitková – hriadky a dva fóliovníky. V dome je okrem prípojky elektriky aj prípojka verejného vodovodu, kanalizácie, optického internetu a plynu. V suteréne je aj studňa s čerpadlom.

Cena je 299.000€

BEZPEČNÁ KÚPA – nehnuteľnosť môžete kupovať aj bez úhrady rezervačnej zálohy a tak bez akéhokoľvek rizika akejkoľvek pokuty – rád vysvetlím osobne.

Pre viac informácii, alebo pre termín obhliadky volajte 0948 488 987 – Daniel Chudý TOCA real, s.r.o.

V prípade potreby sprostredkujeme vypracovanie znaleckého posudku a tiež vybavenie hypotekárneho (alebo iného) úveru prostredníctvom nášho overeného partnera v oblasti financovania nehnuteľností. Kontakt na finančného poradcu, kde si môžete preveriť Vaše finančné možnosti a pripraviť sa tak dôkladne a zodpovedne na kúpu nehnuteľnosti je – Radoslav Papánek 0911 264 970. Konzultácia a vybavenie úveru (financovania komplexne) je samozrejme bezplatné a absolútne nezáväzné.

Mapa

Kontaktná osoba: Daniel Chudý

toca@toca.sk

Podobné nehnuteľnosti

Compare Properties

Compare
You can only compare 4 properties, any new property added will replace the first one from the comparison.