TOCA – EXKLUZÍVNE – 3izbový byt v Bytči (sídlisko)

TOCA – EXKLUZÍVNE – 3izbový byt v Bytči (sídlisko)
Bytča, okres Bytča, Žilinský kraj, Střední Slovensko, 014 01, Slovensko
Na predaj 128.000€ - 3 izbový byt
Podlahová plocha 63m2 3 Miestnosti

TOCA – EXKLUZÍVNE – ponúkame na predaj 3izbový byt v Bytči – sídlisko. Byt má podlahovú plochu 63 m2. Byt je na druhom poschodí zo štyroch. K bytu prislúcha samozrejme pivnica. V bytovom dome nie je výťah a tak neruší svojou prevádzkou majiteľov bytov. Samotný bytový dom prešiel rekonštrukciou, kedy bolo realizované zateplenie budovy, kompletná výmena stúpačiek, výmena vchodových dverí bytového domu a rekonštrukcia balkónov. Byt pozostáva zo vstupnej chodby, obývacej izby s východom na balkón (severozápadná strana), kuchyne, spálne a detskej izby, kúpeľne a samostatného WC. Byt prešiel nedávno kompletnou rekonštrukciou – murované jadro, výmena elektroinštalácie, nové omietky, sadrokartónový strop… . Bezprostredne za bytovým domom je malý park s lavičkami …vhodný priestor pre deti. Neďaleko je škola (200m), škôlka (400m), potraviny (350m) a kraj námestia (Jednota) je asi 150m. Parkovanie na ulici pred bytovým domom je bezproblémové. Zariadenie bytu, ktoré je na fotkách zostáva v byte.

BEZPEČNÁ KÚPA – nehnuteľnosť môžete kupovať aj bez úhrady rezervačnej zálohy a tak bez akéhokoľvek rizika akejkoľvek pokuty. Znalecký posudok zabezpečíme. Už len požiadať bezpečne o úver.

Cena bytu je 128.000€

Pre viac informácii, alebo pre termín obhliadky volajte 0948 488 987 – Daniel Chudý TOCA real, s.r.o.

V prípade potreby sprostredkujeme vypracovanie znaleckého posudku a tiež vybavenie hypotekárneho (alebo iného) úveru prostredníctvom nášho overeného partnera v oblasti financovania nehnuteľností. Kontakt na finančného poradcu, kde si môžete preveriť Vaše finančné možnosti a pripraviť sa tak dôkladne a zodpovedne na kúpu nehnuteľnosti je – Radoslav Papánek 0911 264 970. Konzultácia je absolútne nezáväzná a vybavenie úveru (financovania komplexne) je samozrejme bezplatné.

Mapa

Kontaktná osoba: Daniel Chudý

toca@toca.sk

Podobné nehnuteľnosti

Compare Properties

Compare
You can only compare 4 properties, any new property added will replace the first one from the comparison.