TOCA – EXKLUZÍVNE – 5 IZBOVÝ RODINNÝ DOM V RADOVEJ VÝSTAVBE Bytča

TOCA – EXKLUZÍVNE – 5 IZBOVÝ RODINNÝ DOM V RADOVEJ VÝSTAVBE Bytča
Na predaj 239.900€ - 5 izbový rodinný dom, Rodinný dom
200 m² 5 Miestnosti 2 Park. miesto/garáž 2022 Rok postavenia 120 m²

TOCA – EXKLUZÍVNE – ponúkame na predaj štyri zo šiestich identických dvojpodlažných 5-izbových rodinných domov v radovej výstavbe v  Bytči. Radová výstavba je realizovaná v okrajovej časti mesta. V blízkosti je škola, škôlka, centrum, park, výborné napojenia na diaľnicu… Rodinné domy majú podlahovú plochu bytu o výmere 120m2, zastavaná plocha domu je 77m2, záhradky o výmere od 76m2 do 83m2, pred každým rodinným domom je parkovacie miesto pre dve osobné autá a vstup o výmere zhruba 43m2. Celková plocha pozemku je teda okolo 200m2. Rodinné domy sú murované – materiál TEHLA, každý dom je v podstate samostatný – spoločný múr je dvojitý a medzi múrmi je izolácia z minerálnej vaty, čo zabezpečí akustickú a aj tepelnú izoláciu od susednej stavby.

Prízemie: priestranná vstupná chodba, WC, izba (pracovňa), schodisko, kuchyňa spojená s obývačkou z ktorej je východ na záhradu. Záhrada je situovaná na západnú stranu, čo poskytuje slnko počas celého poobedia až do západu slnka.

Poschodie: dve detské izby, spálňa s veľkým šatníkom a veľká kúpeľňa  (vaňa, sprchovací kút, WC, bidet, dvojumývadlo, príprava pre práčku).

Strecha – betónová deka s miernym sklonom (vysoká nosnosť a vysoká bezpečnosť) izolovaná strešnou fóliou.

Celá výstavba bude napojená na verejný vodovod, verejnú kanalizáciu, elektriku a optický internet. Vykurovanie bude tepelným čerpadlom s integrovaným ohrevom TÚV – teplovodné podlahové kúrenie – nízka spotreba a vysoká účinnosť. Plastové okná a terasové dvere, hliníkové vstupné dvere, parkovacie miesta a vstup bude zhotovený so zámkovej dlažby. Terasa v záhrade – zámková dlažba (po dohode možná zmena). Rodinné domy sa predávajú v stave vyššieho štandardu HOLODOMU – to znamená s dokončenou kúpeľňou a WC (na spodnom podlaží) – komplet vrátane sanity a obkladov. Príprava na externé žalúzie a príprava na zabezpečovacie zariadenie. Dokončiť bude potrebné už len podlahovú krytinu a interiérové dvere. Suma na dokončenie domu do stavu na kľúč je pripravená. Dokončenie do stavu na kľúč v prípade záujmu radi zabezpečíme.

 

Cena rodinného domu je: 239.900€

 

Pre viac informácii, alebo obhliadku volajte 0948 488 987 – Daniel Chudý TOCA, s.r.o. reality Bytča.

 

V prípade potreby zabezpečíme vybavenie úveru na financovanie kúpy, znalecký posudok a všetko ostatné potrebné pre vybavenie financovania – samozrejme bezplatne.

Detaily

  • Vlastné parkovanie:

Pôdorys

Prízemie

Poschodie

Kontaktná osoba: Daniel Chudý

toca@toca.sk

Podobné nehnuteľnosti

Compare Properties

Compare
You can only compare 4 properties, any new property added will replace the first one from the comparison.