TOCA – EXKLUZÍVNE – 5 IZBOVÝ RODINNÝ DOM V RADOVEJ VÝSTAVBE Bytča

TOCA – EXKLUZÍVNE – 5 IZBOVÝ RODINNÝ DOM V RADOVEJ VÝSTAVBE Bytča
Hliník nad Váhom, Bytča, okres Bytča, Žilinský kraj, Stredné Slovensko, Slovensko
Na predaj 290.000€ - 4 izbový rodinný dom, Rodinný dom
4 Miestnosti 2 Park. miesto/garáž 2022 Rok postavenia 120 m²

TOCA – AKO ZMLUVNÝ PARTNER TEJTO VÝSTAVBY – ponúkame na predaj POSLEDNÉ dva zo šiestich identických dvojpodlažných 5-izbových rodinných domov v radovej výstavbe v Bytči. Radová výstavba je realizovaná v okrajovej časti mesta. V blízkosti je škola, škôlka, centrum, park, výborné napojenia na diaľnicu… Rodinné domy majú podlahovú plochu bytu o výmere 120m2, zastavaná plocha každého domu je 76m2, záhradka o výmere 79m2, pred každým rodinným domom je parkovacie miesto pre dve osobné autá a vstup o výmere 44m2. Rodinné domy sú murované – materiál TEHLA, každý dom je v podstate samostatný – spoločný múr je dvojitý a medzi múrmi je izolácia z polystyrénu, čo zabezpečí akustickú a aj tepelnú izoláciu od susednej stavby. Domy budú zo strany investora skolaudované.
Prízemie: priestranná vstupná chodba, WC, izba (pracovňa), schodisko, technická miestnosť pod schodiskom vhodná ako príručný sklad, kuchyňa spojená s obývačkou z ktorej je východ na záhradu. Záhrada je situovaná na západnú stranu, čo poskytuje slnko počas celého poobedia až do západu slnka. V jednom z ponúkaných bytov je na spodnom podlaží aj sprcha.
Poschodie: dve detské izby, spálňa s veľkým šatníkom a veľká kúpeľňa s vaňou, sprchovací kút, WC, bidet, dvojumývadlo a príprava pre práčku.
Strecha – betónová deka s miernym sklonom (vysoká nosnosť a vysoká bezpečnosť) izolovaná strešnou fóliou. V záhradke je terasa z veľkoformátovej dlažby o výmere 17m2. Nerezové zábradlie na balkóne a na francúzskych dverách. Schodisko je z masívu – jelša.
Rodinné domy sú napojené na verejný vodovod, verejnú kanalizáciu, elektriku a optický internet. V každom dome je nainštalovaná klimatizácia. Vykurovanie je podlahové infra kúrenie – nízka spotreba a vysoká účinnosť – regulácia teploty v každej izbe samostatne vďaka nastaviteľným termostatom (viď foto v inzerátoch). Plastové okná a terasové dvere, hliníkové vstupné dvere, parkovacie miesta a vstup je zhotovený so zámkovej dlažby. Rodinné domy sa predávajú v stave NA KĽÚČ. Externé žalúzie na diaľkové ovládanie zabezpečujú úplné zatemnenie aj počas slnečných a horúcich dní a rovnako zabezpečia súkromie večer. Taktiež sú spoľahlivým pomocníkom proti prehrievaniu interiéru v lete čím šetria energiu na klimatizovanie miestností. V domoch je zrealizovaná príprava na zabezpečovacie zariadenie a tiež príprava na fotovoltaickú elektráreň na streche každého rodinného domu. V prípade záujmu sprostredkujeme overenú spoločnosť na realizáciu montáže fotovoltaickej elektrárne – aktuálne je zriadenie cez túto spoločnosť bez poplatku za virtuálnu batériu.

TOCA = BEZPEČNÁ KÚPA – nehnuteľnosť môžete kupovať aj bez úhrady rezervačnej zálohy a tak bez akéhokoľvek rizika akejkoľvek pokuty. Znalecký posudok zabezpečíme. Už len požiadať bezpečne o úver.

Postup financovania môže ovplyvniť konečnú cenu nehnuteľnosti (nižšia cena). Finančne pripravený klient výhodou – rýchlosť úhrady je výhodou.


Cena rodinného domu je: 290.000 € – uvedená cena je schválená investorom.

Pre viac informácii, alebo obhliadku volajte 0948 488 987 – Daniel Chudý TOCA real, s.r.o. Bytča.
Ostatné ponuky a aj to čo pripravujeme do predaja nájdete na toca.sk

V texte inzerátu je aktuálne platný popis tejto ponuky. Naša realitná kancelária je zmluvným partnerom pri predaji tejto nehnuteľnosti.

V prípade potreby sprostredkujeme vypracovanie znaleckého posudku a tiež vybavenie hypotekárneho (alebo iného) úveru prostredníctvom nášho overeného partnera v oblasti financovania nehnuteľností. Kontakt na finančného poradcu, kde si môžete preveriť Vaše finančné možnosti a pripraviť sa tak dôkladne a zodpovedne na kúpu nehnuteľnosti je – Radoslav Papánek 0911 264 970. Vybavenie úveru (financovania komplexne) je samozrejme bezplatné.

 

Detaily

  • Parkovanie: Áno, jedno parkovacie miesto v cene

Pôdorys

Prízemie

Poschodie

Mapa

Kontaktná osoba: Daniel Chudý

toca@toca.sk

Podobné nehnuteľnosti

Compare Properties

Compare
You can only compare 4 properties, any new property added will replace the first one from the comparison.