TOCA – EXKLUZÍVNE – predaj rodinného domu v Kotešovej – Oblazov

TOCA – EXKLUZÍVNE – predaj rodinného domu v Kotešovej – Oblazov
Kotešová - Oblazov
Na predaj 248.000€ - 4 izbový rodinný dom, Rodinný dom
Pozemok 550 m² 4 Miestnosti 2023 Rok postavenia Zastavaná plocha až 125 m²

TOCA – EXKLUZÍVNE / ZMLUVNE – RD v stave HOLODOM, alebo v stave NA KĹÚČ – predaj novostavby 4izbového rodinného domu v Kotešovej – časť Oblazov. Murovaný tehlový 4izbový rodinný dom so zastavanou plochou až 125m2 – 106m2 podlahovej plochy je postavený na pozemku s plochou 550m2. Dom je pripojený na verejný vodovod a predáva v stave HOLODOM, alebo aj v stave personalizovaného DOMU NA KĽÚČ. Nový majiteľ si okamžite po rezervácii nehnuteľnosti bude môcť vybrať materiály na finálne dokončenie stavby podľa vlastného vkusu. To znamená, že máte možnosť ovplyvniť výber interiérových dverí, plávajúcej podlahy (prípadne keramickej dlažby), keramického obkladu, dlažby a sanity v kúpeľni a vo WC (v prípade dokončenia NA KĽÚČ). Takto máte dokončenie pod dohľadom a podľa Vašej predstavy. Kúrenie a ohrev TÚV je zabezpečené tepelným čerpadlom. Predpríprava pre krb/krbové kachle a rekuperáciu. Pozemok je slnečný a je situovaný pri obecnej ceste v okrajovej časti obce – doslova pod lesom – nad dedinou s krásnym výhľadom na celú dolinu – viď fotografie v inzeráte. Pôdorys je rozdelený na dennú a nočnú časť s vchodom z boku stavby. Pozostáva z dvoch detských izieb, rodičovskej spálne, kúpeľne s WC, samostatného WC / technická miestnosť, zádveria, chodby, obývačky s kuchyňou s východom na terasu. Z obývačky vedú teda veľké terasové dvere na terasu situovanú na juhozápadnú stranu. Investor ponúka novému majiteľovi súčinnosť na dodávku kuchynskej linky a vstavaných skríň prostredníctvom overeného partnera (v prípade záujmu). Termín dokončenia stavby je plánovaný na 4-6/2024. Absolútne čistá – preverená nehnuteľnosť.

BEZPEČNÁ KÚPA – nehnuteľnosť môžete kupovať aj bez úhrady rezervačnej zálohy a tak bez akéhokoľvek rizika akejkoľvek pokuty. Vyhotovenie znaleckého posudku pre vás radi sprostredkujeme. Potom už len požiadať bezpečne o úver.

Cena nehnuteľností v stave HOLODOM je 248.000€

Cena nehnuteľností v stave NA KĽÚČ je 263.000€

Viac informácii len osobne. Pre obhliadku volajte 0948 488 987 Daniel Chudý – TOCA real, s.r.o. Bytča

Pre nového majiteľa máme pripravenú ponuku na zvýhodnenú dodávku a montáž fotovoltickej elektrárne od nášho partnera. Toto zariadenie pokryje väčšinu spotreby elektrickej energie domácnosti, čo je v aktuálnom čase zaujímavý bonus.

TOCA – Predávame naviac novostavieb v okolí Bytče toca.sk

V prípade potreby sprostredkujeme vypracovanie znaleckého posudku a tiež vybavenie hypotekárneho (alebo iného) úveru prostredníctvom nášho overeného partnera v oblasti financovania nehnuteľností. Kontakt na finančného poradcu, kde si môžete preveriť Vaše finančné možnosti a pripraviť sa tak dôkladne, bezpečne a zodpovedne na kúpu akejkoľvek nehnuteľnosti je – Radoslav Papánek 0911 264 970. Vybavenie úveru (financovania komplexne) je samozrejme bezplatné.

Mapa

Kontaktná osoba: Daniel Chudý

toca@toca.sk

Podobné nehnuteľnosti

Compare Properties

Compare
You can only compare 4 properties, any new property added will replace the first one from the comparison.