TOCA – EXKLUZÍVNE – predaj rodinného domu v Kotešovej – Oblazov

TOCA – EXKLUZÍVNE – predaj rodinného domu v Kotešovej – Oblazov
Kotešová - Oblazov
Na predaj 263.000€ - 4 izbový rodinný dom, Rodinný dom
Pozemok 550 m² 4 Miestnosti 2023 Rok postavenia Zastavaná plocha až 125 m²

TOCA – EXKLUZÍVNE LEN U NÁS – predaj novostavby 4izbového rodinného domu v Kotešovej – časť Oblazov. Murovaný tehlový 4izbový rodinný dom so zastavanou plochou až 125m2 – 106m2 podlahovej plochy je postavený na pozemku s plochou 550m2. Dom je pripojený na verejný vodovod a predáva v stave personalizovaného HOLODOMU, čo ponúka novému majiteľovi dokončenie podľa vlastného vkusu. Takto máte dokončenie pod dohľadom a podľa Vašej predstavy. Počas vlastného dokončenia výstavby máte teda možnosť ovplyvniť výber interiérových dverí, plávajúcej podlahy (prípadne keramickej dlažby), keramického obkladu a dlažby a sanity. Kúrenie a ohrev TÚV je tepelným čerpadlom. Predpríprava pre krb/krbové kachle a rekuperáciu. Pozemok je slnečný a je situovaný pri obecnej ceste v okrajovej časti obce – doslova pod lesom – nad dedinou s krásnym výhľadom na celú dolinu – viď fotografie v inzeráte. Pôdorys je rozdelený na dennú a nočnú časť s vchodom z boku stavby. Pozostáva z dvoch detských izieb, rodičovskej spálne, kúpeľne s WC, samostatného WC / technická miestnosť, zádveria, chodby, obývačky s kuchyňou s východom na terasu. Z obývačky vedú teda veľké terasové dvere na terasu situovanú na juhozápadnú stranu. Termín dokončenia stavby je plánovaný na 4-6/2023. Absolútne čistá – preverená nehnuteľnosť.

BEZPEČNÁ KÚPA – nehnuteľnosť môžete kupovať aj bez úhrady rezervačnej zálohy a tak bez akéhokoľvek rizika akejkoľvek pokuty. Vyhotovenie znaleckého posudku pre vás radi sprostredkujeme. Potom už len požiadať bezpečne o úver.

Cena nehnuteľností je 263.000€

Viac informácii len osobne. Pre obhliadku volajte 0948 488 987 Daniel Chudý – TOCA real, s.r.o. Bytča

Pre nového majiteľa máme pripravenú ponuku na zvýhodnenú dodávku a montáž fotovoltickej elektrárne od nášho partnera. Toto zariadenie pokryje väčšinu spotreby elektrickej energie domácnosti, čo je v aktuálnom čase zaujímavý bonus.

Predávame naviac novostavieb v okolí Bytče
V prípade potreby sprostredkujeme vypracovanie znaleckého posudku a tiež vybavenie hypotekárneho (alebo iného) úveru prostredníctvom nášho overeného partnera v oblasti financovania nehnuteľností. Kontakt na finančného poradcu, kde si môžete preveriť Vaše finančné možnosti a pripraviť sa tak dôkladne, bezpečne a zodpovedne na kúpu akejkoľvek nehnuteľnosti je – Radoslav Papánek 0911 264 970. Vybavenie úveru (financovania komplexne) je samozrejme bezplatné.

Mapa

Kontaktná osoba: Daniel Chudý

toca@toca.sk

Podobné nehnuteľnosti

Compare Properties

Compare
You can only compare 4 properties, any new property added will replace the first one from the comparison.