TOCA – EXKLUZÍVNE – PREDpredaj nízkoenergetických 3izb. bytov ŠTIAVNIK

TOCA – EXKLUZÍVNE – PREDpredaj nízkoenergetických 3izb. bytov ŠTIAVNIK
Štiavnik, okres Bytča, Žilinský kraj, Střední Slovensko, 013 55, Slovensko
Na predaj 117.000€ - 3 izbový byt, Byt
3 Miestnosti 1 Park. miesto/garáž 2021 Rok postavenia Podlahová plocha bytu 80 m²

TOCA – EXKLUZÍVNE PREDPREDAJ bytov v novostavbe Štiavnik – ponúkame na predaj 2x 3izbový byt so záhradkou a 2x 3izbový byt s veľkou loggiou. Byty so záhradkou sú s podlahovou plochou 79,5m2 a záhradkou o veľkosti 137m2 (byt č.1.) a 166m2 (byt č.2.). Byty na poschodí sú s podlahovou plochou 81,4m2 a plus loggia o veľkosti 17,4m2. V dvojpodlažnom bytovom dome sú teda štyri samostatné 3izbové  byty, každý s vlastným vstupom. Byty majú veľkú terasu na ktorú vedú dvoje veľké terasové dvere z obývacej miestnosti. Ku každému bytu prislúcha jedno parkovacie miesto. Ďalšie parkovacie miesto je možné dokúpiť. Byty budú napojené na verejný vodovod a verejnú kanalizáciu a budú odovzdané v stave holobytu so kompletnou sanitou. To znamená, že je potrebné dokončiť už len podlahy v obytných miestnostiach a interiérové dvere. WC a kúpeľňa je dokončená na kľúč a podľa predstavy nového majiteľa. Po rezervácii bytu môže nový majiteľ ovplyvniť výber dlažby, obkladu a sanity vo WC a v kúpeľni a to výberom materiálu u partnera tejto výstavby (Keramika Soukup). Každý byt bude v cene už vybavený modernými technológiami ako lokálna rekuperácia vzduchu, ktorá zabezpečí čistý a čerstvý vzduch v byte s úsporou energie za vykurovanie a tiež vlastnou fotovoltaickou elektrárňou. Kúrenie v bytoch je zabezpečené dvomi nezávislými systémami kúrenia – podlahové kúrenie a stropné panelové infrakurenie. Nízke náklady sú zabezpečené samostatným kúrením a aj prípravou TÚV pre každý byt. Takže majiteľ bytu platí len to, čo sám reálne spotrebuje – ako v rodinnom dome. Žiadne rozúčtovanie spoločných platieb. Po dohode je možné byt samozrejme dokončiť na kľúč. Byty na poschodí majú možnosť využiť povalový priestor pod strechou na odkladanie. Obvodové múry a priečky – Porotherm. Zateplenie: Austrotherm 150mm. Okná – plastové, 7 komorový profil, izolačné 3 sklo. Celý projekt bytového domu bude postavený v skutočne nadštandardnom prevedení, s dôrazom na kvalitu použitých materiálov a moderný dizajn. Kolaudácia tohto projektu je naplánovaná 4-6/2022.

Pozývame vás na obhliadku aktuálne dokončovaného identického projektu. Tak môžete už teraz vidieť reálne prevedenie tejto výstavby.

V prípade potreby zabezpečíme vypracovanie znaleckého posudku a rovnako aj komplexné vybavenie hypotekárneho (alebo aj iného) úveru na financovanie kúpy nehnuteľnosti prostredníctvom nášho overeného partnera v tejto oblasti.

V prípade záujmu si môžete dohodnúť obhliadku na totožnom projekte nami realizovanom v BYTČI.

Cena bytov na prízemí so záhradkou je 117.000€ (byt č.1.) a 118.500€ (byt č.2.)

V ponuke sú aj byty na poschodí :

Cena bytov na poschodí s terasou je 114.000€

Pre viac informácii, alebo kôli obhliadke volajte 0948 488 987 – Daniel Chudý TOCA reality Bytča

V inzeráte sú použité fotografie z inej – identickej – realizácie investora.

 

Detaily

  • Parkovanie: Áno, jedno parkovacie miesto v cene

Pôdorys

Prízemie

Mapa

Kontaktná osoba: Daniel Chudý

toca@toca.sk

Podobné nehnuteľnosti

Compare Properties

Compare
You can only compare 4 properties, any new property added will replace the first one from the comparison.