TOCA – PREDAJ POZEMKOV PRE RD Pšurnovice

TOCA – PREDAJ POZEMKOV PRE RD Pšurnovice
Pšurnovice, Bytča, okres Bytča, Žilinský kraj, Střední Slovensko, Slovensko
Na predaj 65.000€ - Pozemok
Pozemok 630 m²

TOCA – EXKLUZÍVNE – ponúkame na predaj stavebné pozemky určené na výstavbu rodinných domov / rekreačnej chaty v Bytči – časť Pšurnovice – v časti pod lesom s pekným a tichým okolím – v novovznikajúcej časti obce so samými novostavbami – s dostatočne veľkými pozemkami všeobecne. Pozemky majú výmeru 630m2 – orientačné rozmery sú – šírka 18m a dĺžka 35m plus podiel na ceste – ten je v cene pozemku. V prípade záujmu je možné vymerať aj väčší pozemok ako je uvedené v inzeráte. Cena za takýto pozemok bude potom prepočítaná podľa zvolenej veľkosti pozemku. Zdroj vody – studňa, odpad – žumpa. K pozemkom sú už zrealizované prípojky elektriky – bezpečná kúpa.

Zo strany predávajúceho je možné po dohode aj samotná realizácia výstavby rodinného domu. Kalkulácia je pripravená. Viac vysvetlím rád osobne.

V prípade záujmu radi sprostredkujeme výstavbu murovaného, alebo aj montovaného rodinného domu na tomto pozemku. Kalkulácia je pripravená.

Cena pozemkov je 65.000€ pri výmere 630m2
Viac informácii len osobne. Pre obhliadku volajte 0948 488 987 Daniel Chudý – TOCA real Bytča

Predávame najviac novostavieb v okolí Bytče

V prípade potreby sprostredkujeme vybavenie hypotekárneho (alebo iného) úveru prostredníctvom nášho overeného partnera v oblasti financovania nehnuteľností. Kontakt na finančného poradcu, kde si môžete preveriť Vaše finančné možnosti a pripraviť sa tak dôkladne a zodpovedne na kúpu nehnuteľnosti je – Radoslav Papánek 0911 264 970. Konzultácia a vybavenie úveru (financovania komplexne) je samozrejme bezplatné a absolútne nezáväzné.

Pôdorys

Prízemie

Poschodie

Mapa

Kontaktná osoba: Daniel Chudý

toca@toca.sk

Podobné nehnuteľnosti

Compare Properties

Compare
You can only compare 4 properties, any new property added will replace the first one from the comparison.