TOCA – predaj veľkého stavebného pozemku v Orlovom (Považská Bystrica)

TOCA – predaj veľkého stavebného pozemku v Orlovom (Považská Bystrica)
Orlové, Považská Bystrica, okres Považská Bystrica, Trenčiansky kraj, Západní Slovensko, Slovensko
Na predaj 125.000€ - Pozemok
1088 m²

TOCA – ZMLUVNE – ponúkame na predaj stavebný pozemok v Považskej Bystrici – časť Orlové – v okrajovej časti obce – v novovznikajúcom rezorte viacerých rodinných domov. Pozemok má výmeru 1088m2 plus podiel na spoločnej súkromne ceste (prislúchajúci podiel na ceste je o výmere 153m2). Na pozemku je vybudovaná prípojka elektrickej siete spolu so zaplateným pripojovacím poplatkom. Voda – verejný vodovod a odpad – prípojka do verejnej kanalizačnej siete. Pozemok je mierne svahovitý, slnečný, s pekným výhľadom na dolinu. Rozmery pozemku sú – dĺžka 63m, na jednej strane pozemku je šírka 23m a na druhej strane je šírka pozemku 16m (miery sú orientačné). V prípade záujmu je možné pozemok rozdeliť na dve časti – dve polovice – dvom záujemcom. Rozdelenie prostredníctvom geometrického plánu zabezpečíme. Cena je v takom prípade podľa veľkosti jednotlivých pozemkov. Pokiaľ máte záujem o „polovičný pozemok“ ozvite sa nám a dohodneme ďalší postup.

BEZPEČNÁ KÚPA – nehnuteľnosť môžete kupovať aj bez úhrady rezervačnej zálohy a tak bez akéhokoľvek rizika akejkoľvek pokuty. Znalecký posudok v prípade potreby zabezpečíme.

V prípade záujmu sprostredkujeme vypracovanie projektovej dokumentácie na výstavbu rodinného domu podľa Vašej predstavy prostredníctvom overeného projektanta plus ostatnú poradenskú činnosť pre úspešnú realizáciu výstavby rodinného domu (vyjadrenia dotknutých orgánov a stavebné povolenie) – aj samotnú výstavbu rodinného domu prostredníctvom overenej regionálnej stavebnej firmy.

Cena pozemku je 125.000€

Viac informácii len osobne. Pre obhliadku volajte 0948 488 987 Daniel Chudý – TOCA real

V prípade potreby sprostredkujeme vypracovanie znaleckého posudku a tiež vybavenie hypotekárneho (alebo iného) úveru prostredníctvom nášho overeného partnera v oblasti financovania nehnuteľností. Kontakt na finančného poradcu, kde si môžete preveriť Vaše finančné možnosti a pripraviť sa tak dôkladne a zodpovedne na kúpu nehnuteľnosti je – Radoslav Papánek 0911 264 970. Konzultácia a vybavenie úveru (financovania komplexne) je samozrejme bezplatné.

Pôdorys

Prízemie

Poschodie

Mapa

Kontaktná osoba: Daniel Chudý

toca@toca.sk

Podobné nehnuteľnosti

Compare Properties

Compare
You can only compare 4 properties, any new property added will replace the first one from the comparison.