TOCA – TOP PONUKA – 4izb. RD podľa VAŠEJ PREDSTAVY

TOCA – TOP PONUKA – 4izb. RD podľa VAŠEJ PREDSTAVY
Kotešová, okres Bytča, Žilinský kraj, Střední Slovensko, 013 61, Slovensko
Na predaj 125.000€ - 4 izbový rodinný dom, Rodinný dom
Pozemok spolu 453 m² 4 Miestnosti 2022 Rok postavenia Zastavaná plocha až 130 m²

TOCA – OJEDINELÁ PONUKA – EXKLUZÍVNE LEN U NÁS – ponúkame vám ojedinelú ponuku na trhu s nehnuteľnosťami – novostavbu 4izbového rodinného domu v Kotešovej, ktorého pôdorys bude vyhotovený PODĽA VAŠEJ PREDSTAVY. Čiže „dom na objednávku“. Jedná sa o stavbu murovaného (tehlového) rodinného domu so zastavanou plochou 130m2 – 106m2 podlahovej plochy na pozemku s plochou 453m2. Dom je napojený na žumpu a s vlastným zdrojom vody. Stavbu je možné realizovať podľa schváleného projektu, alebo po dohode s budúcim majiteľom je možné stavbu realizovať podľa predstáv a potreby budúceho majiteľa. Všetky prípadné zmeny v projekte zabezpečíme v spolupráci s našim projektantom – autorom projektu. Dom môže byť 4izbový, alebo 3izbový s INTEGROVANOU GARÁŽOU pre jedno auto. Dom sa predáva v stave hrubej stavby čo ponúka majiteľovi dokončenie podľa vlastného vkusu. Môžete mať napríklad šatník, väčšiu kúpeľňu, miesto pre saunu …atď…
Takto máte dokončenie pod dohľadom a môžete tak znížiť cenu dokončenia stavby. Počas vlastného dokončenia výstavby máte možnosť ovplyvniť farbu okien a výplň vchodových dverí. Pozemok je slnečný a je situovaný pri obecnej ceste v okrajovej časti obce. Projekt domu pozostáva z dvoch detských izieb, rodičovskej spálne, kúpeľne s WC, samostatného WC, zádveria, chodby, technickej miestnosti a obývačky s kuchyňou. Z obývačky vedú veľké terasové dvere na terasu situovanú na juhozápadnú stranu. Profesie na dokončenie stavby do stavu na kľúč máme zabezpečené. Pomôžeme vám s dokončením stavby. RK prosím nevolať. Dokončenie hrubej stavby je plánované na 10-11/2022. V inzeráte sú použité ilustračné obrázky !!

Cena nehnuteľností v stave hrubej stavby je 125.000€

Predpokladaná cena dokončeného domu v stave na kľúč je do 200.000€

Viac informácii len osobne. Pre obhliadku volajte 0948 488 987 Daniel Chudý – TOCA real Bytča

V prípade potreby sprostredkujeme vypracovanie znaleckého posudku a tiež vybavenie hypotekárneho (alebo iného) úveru prostredníctvom nášho overeného partnera v oblasti financovania nehnuteľností. Kontakt na finančného poradcu, kde si môžete preveriť Vaše finančné možnosti a pripraviť sa tak dôkladne a zodpovedne na kúpu nehnuteľnosti je – Radoslav Papánek 0911 264 970. Vybavenie úveru (financovania komplexne) je samozrejme bezplatná.

Mapa

Kontaktná osoba: Daniel Chudý

toca@toca.sk

Podobné nehnuteľnosti

Compare Properties

Compare
You can only compare 4 properties, any new property added will replace the first one from the comparison.