TOCA – Exkluzívne – predaj RD v Bytči / Hliník nad Váhom

TOCA – Exkluzívne – predaj RD v Bytči / Hliník nad Váhom
Bytča, okres Bytča, Žilinský kraj, Stredné Slovensko, Slovensko
Na predaj 225.000€ - Rodinný dom
778 m²

TOCA – exkluzívne – predaj staršieho rodinného domu v Bytči – Hliníku nad Váhom. Dom je v pôvodnom ale zachovalom stave. Dom je situovaný pri obecnej asfaltovej ceste v klasickej zástavbe rodinných domov, je napojený na všetky inžinierske siete – elektrika, voda, kanalizácia a plyn. Internet je možné pripojiť okamžite (optická sieť). Dom je dvojpodlažný s obytným podkrovím a väčšia časť domu je podpivničená. V suteréne sa nachádza nedávno zrekonštruovaná časť – ako samostatný byt so samostatným vchodom – s východom na priestrannú záhradu situovanú na juhovýchodnú stranu. Kúrenie je plynové – plynový kotol – ústredné kúrenie (v dome – suterén je vykurovanie možné za pomoci elektrických vykurovacích telies). Dom je neustále vykurovaný. V rodinnom dome sú štyri izby – obývačka a dve spálne na prízemí a jedna izba na hornom podlaží, vstupná chodba, chodba, kuchyňa, jedáleň, kúpeľňa a samostatné WC. Dom je kúpou okamžite voľný. Dom leží na pozemku s celkovou plochou 778m2. V zadnej časti pozemku je murovaná garáž pre osobné auto. V pivnici je vlastná studňa. Na záhrade je pivnica na ovocie a zeleninu s malou chatkou na záhradné náradie. Lidl – 900m. V blízkosti je autobusová zastávka.

BEZPEČNÁ KÚPA – nehnuteľnosť môžete kupovať aj bez úhrady rezervačnej zálohy a tak bez akéhokoľvek rizika akejkoľvek pokuty – rád vysvetlím osobne. Vyhotovenie znaleckého posudku pre vás radi sprostredkujeme. Už len požiadať bezpečne o úver.

Cena nehnuteľností je 225.000€ …. Príďte sa pozrieť

Viac informácii len osobne. Pre obhliadku volajte 0948 488 987 Daniel Chudý – TOCA real Bytča

V prípade potreby sprostredkujeme vypracovanie znaleckého posudku a tiež vybavenie hypotekárneho (alebo iného) úveru prostredníctvom nášho overeného partnera v oblasti financovania nehnuteľností. Kontakt na finančného poradcu, kde si môžete preveriť Vaše finančné možnosti a pripraviť sa tak dôkladne a zodpovedne na kúpu nehnuteľnosti je – Radoslav Papánek 0911 264 970. Vybavenie úveru (financovania komplexne) je samozrejme bezplatné.

Mapa

Kontaktná osoba: Daniel Chudý

toca@toca.sk

Podobné nehnuteľnosti

Compare Properties

Compare
You can only compare 4 properties, any new property added will replace the first one from the comparison.