TOCA – ZMLUVNE – NOVOSTAVBA 3 izbový byt s terasou Bytča 94m2

TOCA – ZMLUVNE – NOVOSTAVBA 3 izbový byt s terasou Bytča 94m2
Bytča, okres Bytča, Žilinský kraj, Střední Slovensko, 014 01, Slovensko
Na predaj 250.000€ - 3 izbový byt
Podlahová plocha 94m2, plus terasa 15m2 3 Miestnosti 1 Park. miesto/garáž 2021 Rok postavenia Pivnica plocha 50 m²

TOCA – ZMLUVNE – ponúkame na predaj 3izbový byt v tehlovej novostavbe v Bytči blízko centra mesta. Bytový dom pozostáva len z dvoch samostatných bytových jednotiek s veľkými pivnicami. Byt sa predáva v stave NA KĽÚČ aj s naozaj nadštandardnou kuchynskou linkou so vstavanými spotrebičmi a vstavanými skriňami. K bytu prislúcha jedno parkovacie miesto v cene a aktuálne do 31.03.2023 BONUS – druhé parkovacie miesto rovnako v cene. Byt na hornom podlaží má podlahovú plochu 94m2 plus veľká terasa s výmerou až 15m2 a plus pivnica s výmerou až 50m2. Spolu teda 159m2. Byt pozostáva s obývačky s kuchyňou, dvoch izieb, kúpeľne, šatníka, samostatného WC a špajze. Kúrenie je riešené moderným a úsporným INFRA podlahovým kúrením s reguláciou teploty v každej miestnosti za pomoci samostatných termostatov s nastavením času kúrenia. Sanita a keramický obklad v kúpelni a vo WC sú naozaj nadštandardné – príďte sa pozrieť. Dokončenie je naplánované na 2-3/2023. Bytový dom je samozrejme napojený na verejný vodovod, kanalizáciu, elektriku a optický internet.

TOCA = BEZPEČNÁ KÚPA – nehnuteľnosť môžete kupovať aj bez úhrady rezervačnej zálohy a tak bez akéhokoľvek rizika akejkoľvek pokuty. Znalecký posudok je k dispozícii. Už len požiadať bezpečne o úver.

Viac informácii Vám rád doplním na stretnutí „na stavbe“ kde si môžete pozrieť byt v aktuálnom stave. Momentálne sa montuje nábytok (10.02.2023)

Cena bytu je 250.000 €

Viac informácii len osobne. Pre obhliadku volajte 0948 488 987 Daniel Chudý – TOCA real, s.r.o. Bytča

ostatné ponuky, aj také ktoré ešte len pripravujeme do predaja nájdete na toca.sk

V prípade potreby sprostredkujeme vypracovanie znaleckého posudku a tiež vybavenie hypotekárneho (alebo iného) úveru prostredníctvom nášho overeného partnera v oblasti financovania nehnuteľností. Kontakt na finančného poradcu, kde si môžete preveriť Vaše finančné možnosti a pripraviť sa tak dôkladne a zodpovedne na kúpu nehnuteľnosti je – Radoslav Papánek 0911 264 970. Vybavenie úveru (financovania komplexne) je samozrejme bezplatné.

Detaily

  • Parkovanie: Áno, jedno parkovacie miesto v cene
Mapa

Kontaktná osoba: Daniel Chudý

toca@toca.sk

Podobné nehnuteľnosti

Compare Properties

Compare
You can only compare 4 properties, any new property added will replace the first one from the comparison.